Інформація про мене

Я - Цапук Анастасія Вікторівна, молодий спеціаліст, у червні 2013 року закінчила КЗ «Запорізький педагогічний коледж» за спеціальністю  "Початкова освіта" та здобула кваліфікацію вчителя з початкової освіти, вчителя інформатики початкової школи, а в в червні 2016 року закінчила Бердянський державний педагогічний університет, здобула ступінь спеціаліста, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «початкова освіта» та кваліфікацію організатора початкової освіти, вчителя початкової школи. З серпня 2013 року працювала в КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» на посаді вчителя молодших класів (викладаю предмет «Інформатика»), а до 2015 року займала ще й посаду  педагога-організатора. З серпня 2017 року  по серпень 2020 року працювала в ЗОШ № 58 м.Запоріжжя вчителем початкових класів. З вересня 2020 року працюю  в КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» на посаді соціального педагога та вчителя інформатики.
     Навчаючись в коледжі, я ще не розуміла і не зовсім осмислювала ті великі і відповідальні завдання, які будуть покладені на мене, всю складність професії педагога. Та все це мені допомогли осмислити мої наставники (Орловська В.М., Сапко С.В., Васильченко Л.І.), які здійснювали керівництво під час проходження  переддипломної  педагогічної практики в стінах Малотокмачанської школи. Вже тоді я зрозуміла, що  батьки, держава довіряють мені найцінніший скарб світу - дитину, людину, свою надію, своє майбутнє.
    Сьогодні я виховую і навчаю молодше покоління учнів, а це вимагає від мене постійної творчості, невтомної роботи думки, величезної душевної щедрості і, найголовніше, любові до дітей. Звичайно, я всіма силами намагаюся  гідно впоратися із такими великими і відповідальними завданнями, тому і прислуховуюсь до порад інших вчителів.
     Часто уявляю собі, якими стануть мої учні через рік, 5 років… І розумію, якими вони будуть в майбутньому – це залежить і від мене. Мені хочеться, зустрівши їх через багато років, побачити, що це успішні, а головне – хороші і порядні люди.

    Якою б не була важкою чи легкою доля вчителя, я розумію, що зробила правильний вибір, бо вже не уявляю себе ні в якій іншій професії. Щиро дякую працівникам школи і учням за теплий прийом, за те, що  відчуваю підтримку і добре слово від колег.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Відкритий урок

Тиждень толерантності. Що варто почитати дітям?

Коротка, але дуже повчальна притча про гнів